Skip to main content

Patiriate diskomfortą bėgimo metu ir nepavyksta išsiaiškinti jo priežasties?

Esate ne vieni – su tuo susiduria apie 80% žmonių tiek mėgėjų, tiek profesionalų tarpe.

Sistemingas bėgimo technikos vertinimas inovatyvia 3D judesių analizės sistema padės pamiršti varginančius skausmus, sužinoti tikrąsias jų priežastis ir pagerinti rezultatus. Mūsų klinikos kineziterapeutas atliks ne tik 3D biomechaninius tyrimus pasitelkiant QualisysMoCap sistemą, tačiau išsamiai įvertins kiekvieno paciento fizinę būklę: analizuos laikyseną, viso kūno raumenų veiklos ypatumus, kasdienę ergonomiką. Na, o įvertinęs gautus tyrimo rezultatus, galės pateikti tolimesnes rekomendacijas bėgimo technikos ir laikysenos korekcijai, raumenų disbalanso optimizavimui bei sąnarių apkrovos sumažinimui. 

Galite būti užtikrinti, kad gausite ne tik nuodugnią savo bėgimo technikos vertinimo analizę bet ir tolimesnes rekomendacijas bėgimo technikos korekcijai.

Tyrimo metu 3D Motio Lab kineziterapeutas vertina bėgimo techniką ir stilių, laikyseną, raumenų pakitimus biomechaninėje sistemoje, sąnariams tenkančią apkrovą. Taip pat kitus bėgimo metu aktualius parametrus: greitį, žingsnių skaičius per minutę, žingsnio ilgį bei plotį, kontakto su pagrindu laiką, laiką ore bei sąnarių amplitudės kontaktą su pagrindu metu.

Kam naudingas bėgimo technikos tyrimas?

  • Pradedantiesiems, norintiems pradėti reguliariai ir taisyklingai bėgioti.
  • Visiems norintiems įsivertinti savo bėgimo technikos būklę.
  • Profesionaliems bėgikams, norintiems pagerinti rezultatus eikvojant mažiau jėgų

Jei ir Jūs norite džiaugtis mėgstama sportine veikla, nežalojant savęs - kreipkitės į 3D Motion Lab specialistus.

3D Motion Lab kineziterapeutas Mantas Aleckūnas

Norite pasikonsultuoti? Užpildykite šią formą. Susisieksime ir atsakysime į visus Jūsų klausimus.