Skip to main content

Eisenos ir laikysenos tyrimas

Vaikų laikysenos ir eisenos nukrypimų prevencijai bei korekcijai
Suaugusiųjų eisenos korekcijai, sumažinant judėjimo disbalansą, skausmus ar norint užtikrinti tolygią sąnarių apkrovą
Asmenimis, patyrusiems traumas ir siekiantiems pilno atsistatymo ir reabilitacijos efektyvumo (po apatinių galūnių lūžių, chirurginio gydymo ar endoprotezavimo, sąnarių artroskopinių operacijų ar minkštųjų audinių patempimo)
Patiriantiems neurologinius sutrikimus, stuburo skausmus ar turintiems laikysenos problemų, siekiant nustatyti, kuri kūno pusė labiau apkraunama

3D Motion Lab specialistai, pasitelkę pažangią judesio analizės technologiją, nuodugniai ištirs jūsų fizinę būklę ir pateiks geriausius sprendimus reabilitacijos efektyvumo didinimui. Mūsų teikiamos paslaugos naudingos įvairaus amžiaus asmenims, norintiems pagerinti laikyseną, atsistatyti po traumų ar užtikrintį taisyklingą aktyvumą be skausmo ar diskomforto.

Tyrimo metu vertinama

Vertinama visa griaučių-raumenų sistema: apatinių galūnių (pėdų, čiurnų, kelių ir klubų) padėtys ėjimo metu, dubens bei visų viršutinių galūnių (delnų, riešų, alkūnių, pečių) judesiai, didelis dėmesys atkreipiamas į stuburą.
Raumenų pakitimai biomechaninėje sistemoje
Taip pat kiti ėjimo metu aktualūs parametrai: greitis, žingsnių skaičius per minutę, žingsnio ilgis, plotis bei abiejų kūno pusių pusiausvyra.

Galite būti užtikrinti, kad gausite ne tik išsamius jūsų eisenos tyrimo rezultatus bet ir rekomendacijas sporto ar reabilitacijos efektyvumo didinimui

Mūsų klinikos kineziterapeutas atliks ne tik 3D biomechaninius tyrimus pasitelkiant QualisysMoCap sistemą, tačiau išsamiai įvertins kiekvieno paciento fizinę būklę: analizuos laikyseną, viso kūno raumenų veiklos ypatumus, kasdienę ergonomiką. Na, o įvertinęs gautus tyrimo rezultatus, galės pateikti nuodugnią Jūsų eisenos vertinimo analizę ir rekomendacijas. Jei turite jus prižiūrintį specialistą (gydytoją, kineziterapeutą ar trenerį) – mūsų atlikto tyrimo rezultatai bus naudingi ir jiems.