Skip to main content

Individualią kineziterapiją rekomenduojame

Jaučiantiems nugaros, sąnarių ar galūnių skausmus
Po traumų, siekiant efektyviai atstatyti pažeistas kūno sistemas
Norint užtikrinti saugų ir efektyvų sporto rėžimą
Vaikams, siekiant užtikrinti taisyklingos laikysenos formavimąsi, sustabdyti stuburo, krūtinės ląstos ar juosmens srities deformaciją, spręsti plokščiapėdystės sukeliamas problemas.
Vedame ir bendrus kineziterapijos užsiėmimus šeimai. Sportas drauge su visa šeima yra ne tik puikus laisvalaikio praleidimo būdas sutvirtinantis tarpusavio ryšius, bet ir naudinga sveikos gyvensenos pamoka Jūsų atžaloms.

Kineziterapeutas Mantas Aleckūnas

Konsultacijos metu mūsų klinikos kineziterapeutas vertina pacientų fizinę būklę: analizuoja laikyseną, viso kūno raumenų veiklos ypatumus, naudoja funkcinius testus, manualinį raumenų testavimą, vertina pusiausvyrą ir koordinaciją, kasdienę ergonomiką.

Nustačius sutrikimus, yra perenkamas gydymo planas, kurį sudaro įvairūs pratimai, mankštos taikant pagalbines priemones, ar kombinacija su masažais. Taip pat sudaromas planas ir atlikti pratimus namuose.

Taip pat, esant indikacijoms ar pacientui pageidaujant profilaktiškai atliekamas 3D judesių biomechanikos tyrimas pasitelkiant QualisysMoCap sistemą.