Skip to main content

Dažnai vaikų laikyseną suvokiame kaip estetinę problemą. Tačiau realybė kiek kitokia.

Tai ne tik grožis, tačiau ir sveikata.

Atlikta nemažai mokslinių tyrimų įrodančių, kad netaisyklinga laikysena gali paskatinti: nugaros ir krūtinės skausmus, galvos ir kaklo skausmus, nuovargį ir energijos stoką, o kai kuriais atvejais net ir virškinimo sutrikimus. Esant netaisyklingai laikysenai, ypač krūtinės ląstos ir stuburo deformacijoms, vidaus organai suspaudžiami, jų veikla apsunkinama, išsivysto įvairūs negalavimai.

Ankstyvas diagnozavimas ir kompleksinis gydymas gali padėti sustabdyti šias problemas. Kuo anksčiau bus nustatyti sutrikimai ir parinktos tinkamos korekcinės priemonės, tuo anksčiau bus galima sumažinti problemas, kurios iškils vėliau, vaikui suaugus.

Kviečiame mokyklinio amžiaus vaikus ir paauglius atvykti pas mus

1 Atliksime laikysenos ir eisenos tyrimą. Dėka laboratorijoje naudojamos Qualisys MoCap sistemos 3D Motion Lab specialistas galės kruopščiai įvertinti susiformavusias vaiko laikysenos problemas. Šia, 2 AMTI jėgos plokščių, 11 kamerų ir 49 žymeklių uždėtų ant svarbiausių kūno taškų, sistema mes matome visą vaiko kūną. Net ypač patyręs specialistas per tokį trumpą laiką nepastebės tokių rodiklių, kokius mes galime matyti pasitelkdami Qualisys 3D vaizdo matavimo ir analizės sistemą.

2 Pagal poreikį sudarysime individualų gydomosios mankštos planą bei rekomendacijas, kurias raumenų grupes reikėtų stiprinti ar koreguoti. Tikslas – fiziniais pratimais ir judesiais, veikiant tam tikras raumenų grupes, ištaisyti laikysenos sutrikimus, stuburo iškrypimus.

3 Tik jūsų atžalai parengtą kineziterapijos programą galėsite vykdyti namuose arba kartu su mūsų centre su jus prižiūrinčiu kineziterapijos specialistu. Programą rekomenduojame tęsti ne trumpiau nei 3 mėn., 2 kartus savaitėje. 

4 Baigus programą rekomenduojame apsilankyti 3D Motion Lab centre pakartotiniam eisenos ir laikysenos tyrimui, kad galėtume įvertinti pažangą ir esant poreikiui pakoreguoti kineziterapijos programą.

Kam rekomenduojame šią programą?

  • Vaikų laikysenos ir eisenos nukrypimų prevencijai bei korekcijai
  • Sportuojantiems vaikams, kad būsimų čempionų pergalės ateitų lengviau ir be traumų
  • Norintiems pradėti sportininko kelią – rekomenduosime tinkamiausią sporto šaką su mažiausia traumų tikimybe

3D Motion Lab kineziterapeutas Mantas Aleckūnas

Norite pasikonsultuoti? Įrašykite savo kontaktus. Susisieksime ir atsakysime į visus Jūsų klausimus.